högforsgst district heating
Ota yhteyttä

 

Pääkonttorimme ja tehtaamme sijaitsee Leppävirralla, Pohjois-Savossa.

Pääkonttori ja tehdas

Koskentie 65
79100 Leppävirta
Finland


 

Myynti ja markkinointi

Jari Hakonen
Aluemyyntipäällikkö / Etelä-Suomi
Phone
+358 400 738 318
jari.hakonen@hogforsgst.com
Jari Ojanen
Aluemyyntipäällikkö / Etelä-Suomi
Phone
+358 400 738 037
jari.ojanen@hogforsgst.com
Teemu Savolainen
Aluemyyntipäällikkö / Itä- ja Kaakkois-Suomi
Phone
+358 400 792 866
teemu.savolainen@hogforsgst.com
Kimmo Hieta
Aluemyyntipäällikkö / Lounais-Suomi
Phone
+358 400 738 036
kimmo.hieta@hogforsgst.com
Roope Halonen
Tekninen myyjä / Lounais-Suomi
Phone
+358 40 6832 238
roope.halonen@hogforsgst.com
Teemu Lintala
Aluemyyntipäällikkö / Länsi-Suomi
Phone
+358 400 738 039
teemu.lintala@hogforsgst.com
Arto Pukari
Aluemyyntipäällikkö / Pohjois-Suomi
Phone
+358 400 738 038
arto.pukari@hogforsgst.com
Åke Vikstedt
Avainasiakaspäällikkö / Energialaitokset
Phone
+358 40 0475637
ake.vikstedt@hogforsgst.com
Merja Junttanen
Avainasiakaspäällikkö / Isännöitsijät
Phone
+358 400 738 035
merja.junttanen@hogforsgst.com
Kim Niemelä
Avainasiakaspäällikkö
Phone
+358 40 7190277
kim.niemela@hogforsgst.com
Juha Eronen
Asiantuntija / Engineer-palvelu
Phone
+358 40 704 3220
juha.eronen@hogforsgst.com
Markus Rantsi
Markkinointikoordinaattori
Phone
+358 406248147
markus.rantsi@hogforsgst.com

Johto ja hallinto

Antti Hartman
Toimitusjohtaja
Phone
+358 400 738 325
antti.hartman@hogforsgst.com
Anders Josefsson
Managing Director / Ruotsi ja Norja
Phone
+46 63 660 44 42 / +46 733 608 700
anders.josefsson@hogforsgst.com
Erkki Eklund
Myyntijohtaja
Phone
+358 400 738 032
erkki.eklund@hogforsgst.com
Tero Tikanmäki
Tuotanto- ja hankintajohtaja
Phone
+358 400 738 033
tero.tikanmaki@hogforsgst.com
Petri Strandén
Tekninen johtaja
Phone
+358 40 309 2297
petri.stranden@hogforsgst.com
Jussi Sjöström
Liiketoimintajohtaja / Fiksu-ratkaisut
Phone
+358 400 792 102
jussi.sjostrom@hogforsgst.com
Juha Virkki
Liiketoimintajohtaja / Engineering Services
Phone
+358 50 550 5266
juha.virkki@hogforsgst.com
Arja Heikkinen
Talouspäällikkö
Phone
+358 400 792 873
arja.heikkinen@hogforsgst.com

 

Myyntikonttorit

Etelä-Suomi

Pakkalankuja 6
01510 Vantaa

Lounais-Suomi

Sellukatu 5
33400 Tampere

Apilakatu 13
20740 Turku

Länsi- ja Keski-Suomi

PL 112
61301 Kurikka

Pohjois-Suomi

Teknologiantie 1 A203
90590 Oulu

Itä- ja Kaakkois-Suomi

Koskentie 65
79100 Leppävirta

Ota yhteyttä